Rajdowe emocje z siecią stacji paliw Moya

3 stycznia 2021 r. w Arabii Saudyjskiej wystartuje legendarny i najbardziej wymagający rajd terenowy na świecie. Z tej okazji Anwim, operator sieci stacji paliw Moya, organizuje specjalny konkurs dla pasjonatów sportów motorowych i nie tylko. Już od 14 grudnia br. do końca rajdu, czyli 15 stycznia 2021 r. każdy klient dowolnej stacji Moya będzie mógł wygrać jeden z 25 zestawów marki Diverse, w którego skład wchodzą plecak i bluza.

Udział w konkursie może wziąć każdy klient dowolnej stacji sieci Moya w całej Polsce. Wystarczy zatankować lub zrobić zakupy w Caffe Moya bądź w sklepie, a następnie zarejestrować paragon na stronie konkursowej: www.moyastacja.pl/rajdowe-emocje.html i odpowiedzieć na pytanie: „Gdzie byś się wybrał na rajd marzeń z Moya i dlaczego?”. Każdy uczestnik może zwiększyć swoje szanse i podać więcej niż jedną odpowiedź na to pytanie. Co więcej, odpowiedź można wzbogacić o dodatkowe materiały, jak zdjęcia, grafiki czy filmy. Nie jest to jednak warunek konieczny.

Rozstrzygnięcie następuje w każdy piątek, przez pięć tygodni trwania konkursu. Spośród nadesłanych zgłoszeń każdego tygodnia zostanie wyłonionych pięciu zwycięzców, którzy otrzymają nagrody – plecaki i bluzy Diverse. Wartość zestawu wynosi niemal 200 zł.

– Większość pracowników Anwim to pasjonaci sportów motorowych. Rajd w Arabii Saudyjskiej, który wcześniej odbywał się w Ameryce Południowej, a jeszcze wcześniej w Afryce, jest szczególnie fascynujący nie tylko ze względu na niesamowite maszyny biorące w nim udział, ale także na specyficzny rodzaj rywalizacji i wspaniałe walory krajobrazowe. Każdego dnia kierowcy aż czterech kategorii pojazdów: samochodów, ciężarówek, motocykli i quadów będą przemierzali po kilkaset kilometrów po dziewiczych piaskach pustyni w Arabii Saudyjskiej. Naszą fascynacją chcemy podzielić się z klientami stacji Moya, dlatego proponujemy konkurs, który nie tylko udowodni ich kreatywność, poczucie humoru i inwencję, ale także, mamy nadzieję, zachęci do śledzenia rajdu, a w szczególności polskich załóg, biorących w nim udział – mówi Filip Puchalski, dyrektor ds. operacyjnych Moya, członek zarządu Anwim.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.moyastacja.pl/rajdowe-emocje

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.