Rozgrzewająca oferta na mroźne dni

Udostępnij artykuł
Zima trzyma w najlepsze, a okres ferii sprzyja spotkaniom i dobrej zabawie. Przy tej okazji warto pamiętać, że Browar Ciechan przygotował dla swoich miłośników bogatą ofertę produktową na zimowe dni.

Pod koniec listopada swoją premierę miał Ciechan Chili Ale, jasne piwo z dodatkiem czarnego pieprzu i papryczek chili. Piwo o pojemności 500 ml, zawiera 5,0 proc alkoholu obj., ekstrakt 14,5 proc. wag. Oryginalna receptura i użycie oryginalnych dodatków sprawiają, że Chili Ale posiada ostry, pikntny smak oraz aromat i jest świetną propozycją dla pasjonatów piwa, poszukujących niekonwencjonalnych połączeń smakowych.

Drugą piwną nowością z Ciechanowa jest Chocolate Baltic Porter, specjalna limitowana edycja piwa, która ukazała się z myślą o wielbicielach piwa Ciechan Porter, stanowiącą jego bazę. Chocolate Baltic Porter to ciemne piwo w stylu porter bałtycki wzbogacone o aromat czekoladowy. Cechą charakterystyczną Portera z czekoladą jest długi 350-dniowy okres leżakowania. Piwo zawiera 9,0 proc. alkoholu obj., ekstrakt 22,0 proc. wag. Całość została rozlana w butelki o pojemności 330 ml i zapakowana w ozdobne kartony, które doskonale pasują na świąteczny prezent dla bliskich.

Ponadto Browar Ciechan wznowił produkcję i sprzedaż Porterówki. Porterówka to wykwinty likier słodowy, który jest subtelnym połączeniem dojrzałego, długo leżakowanego piwa Ciechan Porter ze specjalnie przygotowanym w alembiku destylatem piwnym. Wytwarzany przez piwowarów Browaru Ciechan według starych przepisów, przywraca zapomniane smaki dawnej warszawskiej Porterówki. Trunek zawiera 30% alkoholu i jest w sprzedaży w zestawie: butelka 500 ml plus 2 dedykowane kieliszki.

Niezmiennie w ofercie pozostaje także ciesząca się wielkim powodzeniem polska Whisky Jakubiak, w tej chwili już sztandarowy produkt ciechanowskiego producenta. Ten tradycyjny single malt podbił podniebienia smakoszy gatunku, a na rynku pojawiły się butelki z nowo-otwartej dębowej beczki, leżakującej 1408 dni. Dystrybucja Whisky Jakubiak odbywa w unikalnych, przezroczystych butelkach o pojemności 700 ml, zapakowanych w elegancki czarny karton, do którego dołączony jest indywidualny certyfikat.

Ostatnią propozycją są pięciopaki Ciechana w zestawie ze specjalnie dedykowaną szklanką 0,3 litra. W skład pięciopaku wchodzą flagowe produkty browaru: Ciechan Wyborne, Ciechan Lagerowe, Ciechan Pszeniczne, Ciechan Słodowe oraz Ciechan Eksportowe w butelkach 500 ml. Zestawy będą dostępne zarówno w sieci Makro jak i w sprzedaży internetowej.

Piwo Chocolate Baltic Porter, Porterówka, Whisky Jakubiak oraz pięciopaki są dostępne w sprzedaży internetowej.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.01.2019
Aktualizacja: 29.01.2019