Stock Prestige Vodka Gold – nowość

Udostępnij artykuł
Stock Polska prezentuje nową edycję limitowaną swojego flagowego produktu – Stock Prestige Vodka Gold. Tegoroczna odsłona butelki zachwyca złotym, luksusowym designem oraz stanowi uhonorowanie sukcesów, które marka odniosła w 2020 roku.

Edycje limitowane butelki Stock Prestige to już tradycja – marka każdego roku zaprasza konsumentów do świata prestiżu i niezapomnianych przeżyć. Charakteryzuje je luksusowy design, obok którego nie można przejść obojętnie oraz dbałość o najmniejszy detal. To sprawia, że każda odsłona opakowania ma wartość wręcz kolekcjonerską i przypomina o najbardziej spektakularnych wydarzeniach, którym towarzyszyła marka. W tym roku nie mogło być inaczej. Stock Prestige Vodka Gold to zaproszenie do wspólnej celebracji i obietnica wyjątkowych doznań. Limitowana edycja dostępna jest w dwóch odsłonach – wariant 0,7l w imitującym złoto sleeve’ie, zaś butelka 0,5l została ozdobiona minimalistycznym, złotym detalem – paskiem na wysokości logotypu.

– Stock Prestige słynie z wyjątkowych edycji limitowanych, które zachwycają nie tylko wzornictwem, ale podkreślają także najbardziej spektakularne i ważne wydarzenia na świecie. W tym roku inspiracją designu butelki stało się złoto. Chcemy w ten sposób zaprosić naszych konsumentów do świata prestiżu, doniosłych przeżyć oraz wspólnego świętowania. Dodatkowo, ta edycja Stock Prestige Vodka Gold podkreśla tegoroczne sukcesy naszej marki i sprawia, że obfitujący w spektakularne zwycięstwa rok 2020 na zawsze wpisze się w jej historię – mówi Magdalena Szatko, Brand Manager marki Stock Prestige Vodka w Stock Polska.

W ostatni dzień sierpnia rozpocznie się konkurs konsumencki, w którym do wygrania będą prestiżowe nagrody: butelki limitowanej edycji Stock Prestige Vodka Gold, bony jubilerskie do sklepu Apart oraz iPhone 11 Pro Gold. Szczegóły konkursu już wkrótce na profilu marki Stock Prestige na Facebooku: facebook.com/StockPrestige.

Limitowana edycja Stock Prestige Vodka Gold jest już dostępna w sklepach. Za działania PR odpowiada agencja Publicis Consultants. Sprzedaż będzie dodatkowo wspierana publikacjami w prasie handlowej, materiałami POS oraz specjalnymi ekspozycjami w punktach sprzedaży.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.