Targi Uniti expo kolejny raz przesunięte

Udostępnij artykuł
Pandemia COVID-19 nadal dominuje w życiu gospodarczym i społecznym, powodując nieuchronnie duże trudności w wydarzeniach branżowych. Organizatorzy Uniti expo zakładają, że do przyszłego roku wirus będzie nadal wprowadzał poważne ograniczenia. Jeżeli sytuacja ulegnie pogorszeniu, może to nawet doprowadzić do krótkoterminowego zakazu organizowania imprez.

Jako wiodące targi przemysłu naftowego i myjni samochodowych w Europie z wystawcami i zwiedzającymi z ponad 120 krajów, Uniti expo prosperuje na spotkaniach, osobistych dyskusjach i spotkaniach przedstawicieli przemysłu z całego świata. Zdystansowanie społeczne, ograniczenia w podróżowaniu oraz obawa o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników miałyby negatywny wpływ na jakość imprezy.

– Ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników i znana wysoka jakość targów we wszystkich ich składnikach jest dla nas najwyższym priorytetem, z ciężkim sercem postanowiliśmy przełożyć termin targów Uniti na maj 2022 roku. Według wszystkich poważnych prognoz do tego czasu pandemia zostanie pokonana, a normalne życie gospodarcze i społeczne będzie znów możliwe – mówi Elmar Kühn, dyrektor zarządzający Uniti-Kraftstoff GmbH.

Poprzez tę wczesną decyzję i wybór bezpiecznego alternatywnego terminu organizatorzy chcą zaoferować wszystkim uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo planowania i chronić ich przed dalszym ryzykiem. Ostateczny termin imprezy ma zostać ogłoszony przed końcem września.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.09.2020
Aktualizacja: 17.09.2020