Wakacyjna promocja na stacjach Lotos

Udostępnij artykuł
Chrupiąca bułka z parówką i ulubionym sosem. Hot dog to idealna przekąska w czasie wakacyjnej podróży. 1 lipca na stacjach paliw Lotos w całej Polsce wystartowała promocja TankuJemy Hot Dogi za 1 grosz! To proste jak bułka z parówką!

Wakacje w Polsce to w tym roku najpopularniejsza urlopowa destynacja. Podczas podróży warto zatrzymać się na stacji Lotos, gdzie czekają hot dogi za 1 grosz dla kierowcy i maksymalnie trójki dzieci (w wieku do 18 lat).

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy zatankować 25 litrów dowolnego paliwa i kupić kawę, inny napój z kawiarki Cafe Punkt lub napój energetyczny Dynamic. Po spełnieniu tych dwóch warunków można odebrać hot doga dla siebie i dla dzieci, z którymi podróżujemy płacąc 1 grosz za każdego hot-doga w promocji. Jeśli kierowca pojawi się na stacji bez pociech, także otrzyma jednego hot doga za 1 grosz, po spełnieniu warunków zakupowych. Maksymalna liczba hot dogów wydawanych w ramach jednej transakcji to 4 sztuki. W ramach promocji wydawane są tylko hot dogi w standardowym rozmiarze.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Hot dogi na stacjach Lotos to przekąska z najwyższej jakości składników, dostarczanych przez polskich producentów. Do wyboru są: delikatna parówka z szynki (93 proc. mięsa z szynki), świetnie doprawiona kiełbaska wyborna z ziołami, kabanos, ostra kiełbaska chilli lub tradycyjna parówka. Wszystkie serwowane w chrupiącej, klasycznej bułce pszennej lub pszennej z kiełkami żyta z dodatkiem sosu: ketchupu, musztardy, sosu duńskiego, amerykańskiego, tysiąca wysp, mayo bbq, meksykańskiego.

Cafe Punkt to najwyższa jakość polskich produktów. Ciesz się smakiem w czasie wakacyjnych podróży! TankuJemy na Lotosie!

Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r. lub do odwołania. Regulamin oraz lista stacji paliw Lotos objętych promocją dostępne są na: www.lotos.pl/tankuJEMY_HOT_DOGI.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 03.07.2020
Aktualizacja: 03.07.2020