Wystartował Unimot Klub+ program lojalnościowy dla akcjonariuszy

Udostępnij artykuł
Członkiem Unimot Klub+ może zostać każda osoba posiadająca co najmniej 100 akcji przez co najmniej 6 miesięcy. Członkom Klubu spółka oferuje szereg atrakcyjnych benefitów.

– Jestem niezwykle zadowolony mogąc ogłosić start naszego programu lojalnościowego. Poprzez Unimot Klub+ chcemy podziękować naszym lojalnym inwestorom i docenić za to, że przez długi czas są naszymi akcjonariuszami. Mam nadzieję, że program zostanie pozytywnie przyjęty, a nasi akcjonariusze chętnie będą do niego dołączać. Już teraz mogę zapewnić, że obecny kształt Unimot Klub+ to baza do jego dalszego rozwoju – nie zamierzamy spocząć na laurach w tym obszarze – mówi Adam Sikorski, prezes zarządu Unimot.

W ramach Unimot Klub+ funkcjonują trzy poziomy członkostwa: RED+, SILVER+ oraz VIP+. Żeby wstąpić do klubu i uzyskać poziom RED+ należy posiadać co najmniej 100 akcji przez co najmniej 6 miesięcy, poziom SILVER+ – co najmniej 500 akcji przez co najmniej 12 miesięcy, a poziom VIP+ – co najmniej 2000 akcji przez co najmniej 24 miesiące. Rejestracji do Unimot Klub+ można dokonać w każdym momencie, a weryfikacja i przyjęcie do klubu odbywa się raz na miesiąc. Po pozytywnej weryfikacji akcjonariusz automatycznie uzyskuje status członka klubu na kolejne 6 miesięcy.

Członkowie klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa.

– Wśród benefitów są m.in. zniżka na instalację paneli fotowoltaicznych Avia Solar, zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych (StockWatch.pl, Strefa Inwestorów, Parkiet), zniżki na konferencje i szkolenia czy ochrona ubezpieczeniowa. W celu skorzystania z benefitów należy je aktywować w dedykowanej aplikacji – mówi Joanna Siedlaczek, dyrektor ds. relacji inwestorskich.

Partnerem Głównym Unimot Klub+ jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. – Członkom Klubu zostaje obniżona składka członkowska w SII, a na poziomie SILVER+ i VIP+ składka zostaje całkowicie zniesiona. Ponadto, członkowie mogą wziąć udział w Konferencji WallStreet na bardzo preferencyjnych warunkach – dodaje Joanna Siedlaczek.

Przy Unimot Klub+ spółka na chwilę obecną współpracuje z 3 firmami inwestycyjnymi: Biuro Maklerskie Alior Banku, Dom Maklerski BOŚ, Santander Biuro Maklerskie.

– Klienci tych domów i biur maklerskich w prosty sposób mogą dołączyć do naszego Klubu wypełniając za ich pośrednictwem krótki formularz. W związku z tym, że chcieliśmy umożliwić dostęp do klubu także pozostałym akcjonariuszom – przygotowaliśmy dla nich alternatywną drogę aplikacji – wyjaśnia Joanna Siedlaczek.

Unimot spodziewa się rozszerzenia grona partnerskich firm inwestycyjnych w przyszłości.

– Prowadzimy rozmowy z kilkoma dodatkowymi podmiotami i mam nadzieję, że niebawem będziemy w stanie zakomunikować kolejne nazwy. Naszą intencją jest uzyskanie możliwie szerokiego grona domów i biur maklerskich współpracujących – wiemy, że rejestracja przez naszych Partnerów jest prostsza i wygodniejsza dla inwestorów, a na tym bardzo nam zależy – zapowiada Adam Sikorski.

Zapisy do Unimot Klub+ ruszyły 4 stycznia 2021 roku. Wszystkie szczegóły dotyczące klubu i zapisów znajdują się na stronie www.unimotklubplus.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.01.2021
Aktualizacja: 07.01.2021