Zimowa oferta nagród w Lotos Navigator

Świąteczne upominki, gadżety elektroniczne i niezbędne domowe akcesoria – do obecnej, szerokiej oferty nagród w katalogu Navigator dołączyły właśnie 44 nowe pozycje.

Z programu można korzystać na wszystkich stacjach paliw sieci Lotos. Wystarczy tankować paliwo, korzystać z usług i robić zakupy, a dzięki temu zbierać punkty, które potem wymienia się na atrakcyjne nagrody. Od 1 grudnia dostępna jest nowa oferta upominków.

W kategorii Sport i podróże dostępne są skórzane portfele marki Valentini, walizki Puccini, plecak American Tourister oraz mata do ćwiczeń Spokey. Zbierając punkty Navigator, można podarować bliskiej osobie idealny świąteczny prezent – na przykład wodę toaletową Calvin Klein, torebkę marki Ochnik lub zegarek marki Lorus lub Casio. Miłośnicy gotowania docenią solidną patelnię z podkładką marki Duka, a najmłodsi na pewno ucieszą się gry planszowej Labyrinth, klocków Lego czy masy plastycznej Hey Clay.

W kategorii Audio i elektronika do wyboru są kamera monitoringu WiFi i kamera samochodowa marki YI, smartwatch i kamera internetowa Xiaomi Im, lornetka Technaxx, kamera internetowa, hub USB czy telewizor Thomson.

W kuchni przydadzą się grill/opiekacz i blender Ariete, elektroniczna waga kuchenna, zestaw noży, patelni oraz garnków marki Gerlach czy czajnik Duka. Do domu warto zaopatrzyć się także w sterylizator do pomieszczeń marki Webber, żelazko ze stacją pary Sencor, nawilżacz powietrza Noveen, termometr bezdotykowy czy inhalator.

W zimowej ofercie dostępne są także gadżety Navigator – m.in. tłoczony ręcznik, parasol automatyczny czy metalowe i szklane bidony.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.